Najlepsze prezentacje w konkursie YPEF wybrane!
29/04/2016
28 kwietnia 2016r miały miejsce obrady Krajowej Komisji YPEF. Wybór najlepszych prezentacji nie był łatwy, uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem!
Poniżej przedstawiamy 31 zespołów, które wezmą udział w Część II-Finale Krajowym, który odbędzie się 24 maja 2016 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Wszystkich laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej nauki do testu!
Warszawa 2016-04-29
Wyniki eliminacji zespołów startujących w VI edycji konkursu YPEF.
Zespoły zakwalifikowane do konkursu finałowego etapu krajowego:
| Nazwa szkoły | Miejscowość | Imię | Nazwisko | Imię | Nazwisko | Imię | Nazwisko | Ocena punktowa (0-130) – średnia | |
1 | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina | Puławy | Karina | Jaśkowska | Izabela | Rzeszot | Oliwia | Owczarek | 116,00 | |
2 | II Liceum Ogólnokształcące | Kraków | Mariola | Klaś | Katarzyna | Leszczyńska | Kamil | Sado | 110,67 | |
3 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. A. MICKIEWICZA W SlUPSKU | Słupsk | Natalia | Kempa | Zofia | Ziemba | Karol | Krupiniewicz | 110,00 | |
4 | Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego | Ustrzyki Dolne | Barbara | Tkacz | Aleksandra | Orlef | Maciej | Skuza | 108,83 | |
5 | Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku | Włocławek | Katarzyna | Urbańska | Radosław | Rzadkowolski | Angelika | Jabłońska | 108,67 | |
6 | Technikum Leśne w Białowieży | Białowieża | Paulina | Giedroić | Weronika | Kowalczyk | Karol | Fiedoruk | 106,50 | |
7 | Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego | Kepice | Kacper | Ryk | Szymon | Wilma | Piotr | Kalinowski | 105,83 | |
8 | Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego | Kepice | Natalia | Kobyłt | Mirosław | Dybowski | Kacper | Drewniak | 105,50 | |
9 | II Liceum im. Stefana Batorego | Warszawa | Zofia Anna | Urbańska | Tymoteusz | Pieszko | Matylda | Kubacz | 104,67 | |
10 | Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego | Białe Błota | Aleksandra | Kania | Patrycja | Ostrowska | Szymon | Kowalewski | 104,17 | |
11 | Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego | Kepice | Kamil | Koziński | Hubert | Czelewicz | Jarosław | Daglis | 102,83 | |
12 | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza | Katowice | Marta | Kowalczyk | Julia | Jawoszek | Kacper | Ścibski | 100,83 | |
13 | Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego | Kepice | Paweł | Talecki | Rafał | Pastwa | Miłosz | Czarnecki | 100,67 | |
14 | II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. A. MICKIEWICZA | Racibórz | Szymon | Czekała | Grzegorz | Dzimiera | Paulina | Prokopowicz | 100,00 | |
15 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA | Lublin | Karolina | Kania | Katarzyna | Jabłońska | Laura | Zdybel | 99,50 | |
16 | Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce | Rabka Zdrój | Renata | Jankowska | Małgorzata | Darłak | Joanna | Kowalczyk | 98,83 | |
17 | Gimnazjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.PolskichOlimpijczyków w Warszawie | Warszawa | Piotr | Raczkowski | Julian | Rabenda | Patryk | Szulikowski | 98,83 | |
18 | I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu | Sandomierz | Aleksandra | Gorycka | Aleksandra | Świerkula | Wojciech | Sabat | 96,67 | |
19 | Prywatne Liceum Sióstr Zmartwychwstanek | Warszawa | Julia | Malejka | Zuzanna | Sito | Aleksandra | Szumańska | 95,67 | |
20 | VIII LiceumOogólnokształcąceim.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie | Kraków | Krystyna | Mokrzycka | Karolina | Oluszczak | Magdalena | Trojańska | 94,83 | |
21 | Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie | Ruciane-Nida | Klaudia | Burzyńska | Monika | Stepanik | Wiktor | Magdaleński | 94,67 | |
22 | Liceum Ogólnokształcące im.ONZ w Biłgoraju | Biłgoraj | Monika | Różańska | Gabriela | Struk | Natalia | Szmyt | 94,33 | |
23 | Zespół Lcealno - Gimnazjalny w Długołęce | Mirków | Alicja | Gunia | Katarzyna | Flamma | Konrad | Sieczkarek | 94,17 | |
24 | Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu i Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu | Wrocław | Hiacynta | Peregudowska | Łucja | Gaj | Rozalia | Kazienko | 93,83 | |
25 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 | Krosno | Patrycja | Armata | Weronika | Wyderka | Maciej | Maląg | 93,33 | |
26 | Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ | Białobrzegi | Klaudia | Jurczak | Karolina | Musiałek | Adrianna | Babik | 92,00 | |
27 | Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce | Rabka Zdrój | Natalia | Chudy | Patrycja | Bukowska | Aneta | Miśkowiec | 91,50 | |
28 | Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku | Włocławek | Katarzyna | Ciechanowska | Dominika | Lewandowska | Kinga | Jaworska | 91,00 | |
29 | Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku | Włocławek | Weronika | Chojniak | Magda | Górska | Dawid | Górski | 90,50 | |
30 | IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA | Lublin | Julia | Bełcik | Aleksandra | Haraszczuk | Magdalena | Smyk | 90,17 | |
31 | Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ | Białobrzegi | Marta | Malczewska | Karolina | Owczarek | Katarzyna | Czeska | 90,17 | |